روش کار با ابزارگاه

ارائه فاکتور رسمی در ابزارگاه

در ابزارگاه امکان خرید آنلاین به همراه صدور پیش فاکتور و دریافت فاکتور رسمی با درج مالیات بر ارزش افزوده، فراهم است.
همچنین توجه داشته باشید اگر محصول مورد نظرتان را در وبسایت نیافتید میتوانید با راههای ارتباطی (واتس اپ، اینستاگرام، تماس تلفنی) تماس بگیرید تا محصولات را با قیمت تضمینی خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

تامین ابزار تخصصی و تجهیزات شرکت ها و کارخانجات

ابزارگاه این افتخار را دارد که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در جهت تامین ابزارهای تخصصی و فنی ( نظیر ابزار های برش، ساخت و تولید، قالب سازی، تجهیزات چوب، فنی مهندسی و…) با شرکت هایی نظیر شرکت ملی نفت ایران، شرکت صنعتی دریایی ایران، کارخانجات فولاد و دیگر شرکت ها و کارخانجات تولیدی و صنعتی همکاری داشته است.
بسیاری از شرکت ها و کارخانجات طرف قرارداد ابزارگاه هستند و با بهترین قیمت و شرایط ویژه ابزار و تجهیزات تخصصی خود را تامین میکنند.

مشاوره فنی و تخصصی رایگان

یکی از مشکلاتی که شرکت ها در خرید ابزارهای تخصصی خود دارند، اطلاع از انواع ابزارهای موجود یا پیدا کردن ابراری مناسب برای انجام کاری خاص و انتخاب گزینه ای مناسب از میان چندین برند و مدل مختلف است، ابزارگاه به کمک کارشناسان باتجربه و فنی خود شما را در انتخاب ابزاری مناسب همراهی میکنند تا بتوانید به کمک مشاوره فنی رایگان ابزارها و تجهیزات تخصصی خود را به راحتی انتخاب و خرید نمایید.

ارائه پیش فاکتور

در راستای فروش شرکتی و ارائه فاکتور رسمی، ارائه پیش فاکتور از خدمات ابزارگاه به شرکت ها و مجموعه ها میباشد که قبل از خرید از طریق پیش فاکتور استعلام قیمت بفرمایید.
همچنین برای اطلاع از شرایط ویژه و تامین ابزار های تخصصی خود با راههای ارتباطی ابزارگاه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره فنی رایگان برخوردار شوید.

ارائه فاکتور رسمی

یکی از دغدغه های اساسی که شرکت ها در خرید ابزارهای تخصصی خود دارند، دریافت فاکتور رسمی به انضمام کسر مبلغ قانونی مالیات است. ابزارگاه به مشتریان خود امکان ارائه فاکتور رسمی را میدهد بنابراین شرکت ها بدون نگرانی از شرایط مالیاتی و فاکتور رسمی به راحتی میتوانند ابزارهای و تجهیزات خود را تهیه کنند.

ارسال رایگان به سراسر کشور

ارسال به سراسر ایران حتی در دورترین نقاط نیز امکان پذیر است و درصورتی که خرید بالای ۵۰۰هزارتومان داشته باشید ارسال به صورت رایگان توسط ابزارگاه انجام میشود.

قیمت نمایندگی و فروش مستقیم

همانطور که از گذشته قیمت نقش ویژه ای در انتخاب شرکت ها برای خرید ابزارهای تخصصی مورد نیاز خود است و با توجه به این که ابزارگاه با چندین نماینده رسمی به صورت مستقیم و بدون واسط فعالیت دارد، توان بالایی در ارائه مناسب ترین قیمت را دارد و شرکت ها میتوانند با بهترین قیمت ابزارهای مورد نیاز خود را از ابزارگاه خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *